Bursa Satılık Konut Fiyatları Ekim Ayı Endeksi

Bursa Satılık Konut Fiyat Endeksi Ekim

Ekim ayı satılık konut endeksine göre Bursa konut fiyatları %1,06 bir artış görülmüştür.Bu veriler REIDIN.com Emlak Endeksleri 7 il, 71 ilçe ve 481 mahalleyi kapsamakta olup, aylık ortalama 200.000 veri seti uzerinden hesaplanmaktadır.

-Ekim ayı itibariyle ikinci el konutlardaki yıllık brüt Kira getirileri ele alındığında, Türkiye geneli ortalamasının %6,20; Ankara ortalamasının %5,91; İstanbul ortalamasının %6,35; İzmir ortalamasının ise %5,75 olduğu görülmektedir.

Bursa Altıparmak

Bursa Altıparmak

Bursa Altıparmak

Bursa Altıparmakta gayrimenkullerde son durum Bugünlerde Altıparmak caddesi ne hiç gittiniz mi bilmiyorum ama o eski görüntüsünden eser kalmamış durumda. Sokaklarında zorlukla yürüyebildiğimiz insan akınına uğrayan o görüntüsünü görmek artık mümkün değil. Eskiden buluşmaların ortak noktası olan yer konumundan çıkmış bir durumda görünüyor artık. Bursa nın hızlı bir şekilde büyüme göstermesi, bu anlamda altıparmağı cazibe merkezi olmaktan çıkarmaya başlamış gibi gözüküyor.Diğer bölgelerdeki yeni yapılanmalar ve bunun beraberinde getirdiği alışveriş merkezleri insanları bu noktada daha çok cezbediyor olmalı.

Bursa Satılık Konut Fiyatları Haziran Ayı Endeksi

Haziran ayı satılık konut endeksine göre Bursa konut fiyatları %1,06 bir artış görülmüştür.Bu veriler REIDIN.com Emlak Endeksleri 7 il, 71 ilçe ve 481 mahalleyi kapsamakta olup, aylık ortalama 200.000 veri seti uzerinden hesaplanmaktadır.

- Haziran ayında 2007 Haziran=100 temel yıllı Türkiye Kompozit Satılık Konut Fiyat Endeksi’nde bir önceki aya göre %1,10; geçen yılın aynı dönemine göre ise %10,19 oranında artış gerçekleşmiştir.

Bursa’da Yaşamak Bir Ayrıcalıktır !

İyi bir yaşam sürmenin anahtarı sağlıklı ve stresten uzak yaşamak için çabalamaktır. Bu amaç hem sizlerin ömrünü uzatacağı gibi hem de daha pozitif ve iyi kararlar alabilmenize, yani kısacası hayatınızın daha güzel ve kaliteli bir şekilde devam etmesine katkıda bulunur. Eğer ki siz de stresten uzak ve güzel bir hayat sürmek istiyorsanız İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerin hengamesinden uzaklaşmalısınız. Bu uzaklaşma ise hem medeniyetten ayrılmak istememekten ötürü hem de bu büyük şehirlerden psikolojik olarak uzak olmanıza rağmen mesafe bakımından yakın kalabilmek adına Bursa gibi şehirlerimizin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Bursa’da emlak satın almak iyi bir yaşama başlangıçta güzel bir adımdır. Bursa’da kiralık daire fiyatları her ölçüde size uygun olmak üzere büyük bir yelpazede çeşitlilik göstermektedir. Bursa satılık daire sağlamada öncü emlak şirketleriyle ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmeti sizlere sunmak üzere pek çok alternatif sunmakta. Bu alternatifleri değerlendirmeye bakın, zira Bursa’da yaşamak bir ayrıcalıktır.

Türkiye emlak sektörüne iyi bir örnek

Türkiye’de emlak sektörünün gidişatına bakmak gerekirse, bu sektörün uzun yıllardan beri pek çok yeni şirketle beraber gelişmekte olduğunu görürüz. Gelişen emlak sektörü aynı zamanda acımasızdır da. Pek çok yeni şirket piyasaya girerken, aynı zamanda zarar eden ve kapanan pek çok firma da göze çarpmaktadır. Sektörde ayakta kalabilmeyi başaran firmalara baktığımız da hep yenilikçi olanlarının ve kaliteli hizmet sunmak için çalışan firmaların tercih edildiğini ve güçlü bir hizmet sunmakta olduğunu görürüz.

Bu bağlamda Bursa emlak şirketleri güzel bir örnek olarak verilebilir. Bursa kiralık daire ve Bursa satılık daire pazarında bulunan ve her daim birbirleriyle yarış içinde bulunan firmalar Türkiye’deki en iyi emlak firmaları prototipine ideal bir örnek teşkil ederler. Özellikle kaliteli ve güvenceli iş anlayışlarıyla çalışmalar yapmakta olan firmalar güvenli ve kaliteli hizmet arayanlarca çokça tercih edilmektedirler.

Bursa`da emlak arayanlar için 2006 yılından beri Bursa emlak ilanlarını ziyaretçileriyle buluşturan olayemlak.com adresini ziyaret etmenizi öneririz

Güncelleme: 06.04.2014

Arama
RSS
Beni yukari isinla